Teksty marketingowe

„Reklama dźwignią handlu” – zaufaj profesjonalnemu Copywriterowi

Zacytowane powyżej stare powiedzenie nie przestaje być aktualne. W dzisiejszych czasach podobnie jak dawniej aby coś sprzedać trzeba to odpowiednio zareklamować i dodatkowo wyróżniać się czymś na rynku, aby klient przyszedł do nas omijając konkurencję szerokim łukiem. Pisanie tekstów marketingowych stanowi istotną podstawę dla wszystkich dalszych działań i możliwości uzyskania wymiernych zysków ze sprzedaży. Jeśli więc zamierzasz osiągnąć sukces w handlu podejmij współpracę z profesjonalnym copywriterem, który napisze dla Ciebie teksty.

Formułowanie informacji prasowych

Twoja działalność się rozwija, pojawia się rosnący popyt na Twoje usługi i jednocześnie coraz większe łaknienie na rozmaite informacje związane z prowadzoną przez Ciebie firmą. W tym momencie potrzebujesz kogoś, kto będzie dbał o to jakie komunikaty i w jakiej formie trafiają do prasy i innych mediów informacyjnych. Zajmiemy się formułowaniem dla Ciebie informacji prasowych na wysokim poziomie, który będzie świadczył również o Twojej firmie.

Przygotowywanie treści mailingowych oraz newsletterów

Zdobywanie klientów i podtrzymywanie z nimi relacji może odbywać się również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiednie przygotowanie w tym celu wiadomości możesz powierzyć nam. Zajmiemy się tym z zapałem i stworzymy cos wyjątkowego. Pisanie treści mailingowych oraz newsletterów wymaga zgłębienia informacji o konkretnej usłudze czy firmie – ten element jest dla nas niezwykle istotny i nigdy go nie pomijamy. Zaufaj nam- napiszemy dla Ciebie i na pewno będziesz zadowolony.

Formułowanie ofert handlowych

Spotkanie z klientem czy też zaprezentowanie mu swojej oferty w jakiejkolwiek innej formie wymaga posiadania odpowiednio przygotowanego folderu. Zawarte w nim informacje mają być jasne dla osoby, z którą chcemy podjąć współpracę i w dyskretny ale skuteczny sposób zachęcać do jej rozpoczęcia. Formułowanie ofert handlowych stanowi jedną z naszych istotniejszych umiejętności, którą chętnie wykorzystamy pisząc teksty dla Ciebie. Dzięki nam zabłyśniesz i skorzystasz!

Pisanie listów sprzedażowych

Podejmując się napisania listu sprzedażowego, mamy przed sobą produkt, który klient zamierza sprzedawać. W dokładny sposób precyzujemy grupę docelową, gdyż determinuje ona chociażby rodzaj języka jaki będziemy stosować w pisanym tekście. Zadaniem tej formy pisarskiej jest przekazanie potencjalnemu klientowi korzyści jakie osiągnie dzięki dokonaniu zakupu. Nie rozpływamy się nad cechami produktu, piszemy o tym co osiągnie klient. Napisanie dobrego listu sprzedażowego to trudna sztuka, którą my opanowaliśmy – zgłoś się do nas – napiszemy dla Ciebie.

Maile ofertowe dla klientów

W czasie spotkania czy rozmowy z potencjalnym klientem otwiera się przed nami szereg drzwi i możliwości służących zachęceniu go do współpracy czy zakupu. Jednak jeśli mamy wysłać swoją ofertę drogą mailową nasze słowa powinny być stosunkowo krótkie, odpowiednio sformatowane i już na wstępie zachęcić do przeczytania całości. Pisanie maili ofertowych dla klientów jest więc nie lada wyzwaniem, z którym my mierzymy się na co dzień i osiągamy świetne rezultaty. Zwróć się więc do nas a nie pożałujesz.

Redagowanie ogłoszeń

Zamierzasz ogłaszać swoje usługi? Chcesz aby wystawione przez Ciebie ogłoszenie o pracy było ciekawe i profesjonalne, aby spotkało się z dużym odzewem zainteresowanych osób? Możemy zająć się zredagowaniem ogłoszenia specjalnie dla Ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam swoje oczekiwania oraz podstawowe dane, które mamy zawrzeć w anonsie.