Pisanie opisów

Napisanie charakterystyki oddaj w ręce Copywritera

Z pewnością już zauważyłeś, że nadeszły czasy, że jak nie ma Ciebie i Twojej firmy w Internecie to po prostu nie istniejesz. Być może właśnie w tym roku po raz pierwszy zapomniałeś o urodzinach babci bo nie dostałeś maila z serwisu społecznościowego podobnie jak w przypadku innych osób, które znasz. Czy nie jest to świadectwem tego, że osoby, których nie ma w sieci stają się nieobecne?

Jednak naszą obecność należy w odpowiedni sposób zaznaczyć, opisać. My w swojej działalności oferujemy m.in. pisanie opisów do katalogów stron, opisów kategorii oraz podkategorii czy opisów produktów do sklepów internetowych. W zależności od tego czym się zajmujesz możesz potrzebować innego ich rodzaju. Zgłoś się do nas a na pewno zaistniejesz.

Opisy do katalogów

Pisanie opisów do katalogów dla niektórych osób będzie żmudną i nudną pracą, ale nie dla nas. Z chęcią wykonamy dla Ciebie unikalne i wyjątkowe opisy, które będą zachęcać do odwiedzin właśnie na Twojej witrynie i prezentować jej wyjątkowość. W tej dziedzinie pisania tekstów konieczne jest szczególne baczenie na długość powstałych zdań i zawarcie w krótkiej formie jak największej ilości informacji. My to potrafimy.

Opisy kategorii i podkategorii

Podział strony na odpowiednio dobrane działy i mniejsze podrozdziały ułatwia klientom poruszanie się po niej i znalezienie dokładnie tego czego aktualnie szukają. To z kolei w znacznym stopniu zwiększa szanse, że skorzystają właśnie z naszych usług. Opisy poszczególnych kategorii oraz podkategorii nie powinny być ani za krótkie ani za długie. W stosunkowo niewielkiej objętości tekstu muszą jednak przekazywać najważniejsze informacje i w przystępny dla czytelnika sposób je prezentować. Pomożemy Ci sprawić, że Twoja strona będzie w pełni profesjonalna.

Opisy produktów do sklepów internetowych

Wielu z nas polubiło zakupy przez Internet bo odnosimy wrażenie, że nikt nas nie zmusza i nie namawia do nabycia konkretnego przedmiotu. Tymczasem jednak szeroko zakrojony marketing może zdziałać cuda i spowodować, że klient kupi dokładnie to co chcemy. Jednym z jego elementów jest precyzyjny opis produktów w sklepach internetowych. Dlaczego? Bo lubimy wiedzieć co dokładnie kupujemy. Jeśli sklep udziela nam szczegółowych informacji o produkcie w rzetelnym opisie pokładamy w nim zdecydowanie większą ufność i chętniej dokonujemy zakupów. Jak przygotować takie opisy produktów do sklepu internetowego? My wiemy! Napisz do nas już teraz.