O nas

Słowo pisane stanowiło naszą pasję od zawsze, od momentu do którego sięgamy wspomnieniami. Jednak pisaniem tekstów na zamówienie czyli profesją Copiwritingu zajmujemy się od 2009 roku. Tych kilka lat to dla nas okes ogromnego rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. Odnalezienie się w tym, jakże pięknym i pełnym pasji zawodzie umożliwiło nam lepsze poznanie siebie i jednocześnie swoich uczuć i emocji.

Co nas napędza?

Z każdym kolejnym tekstem napisanym na zlecenie naszych klientów stajemy się lepsi, każdy artykuł na stronę internetową, każdy tekst SEO to element naszego rozwoju, pogłębiania wiedzy i umiejętności. Naszą najsilniejszą mocą napędową jest sukces wynikający z zadowolenia naszych klientów i współpracowników, jak również ich triumfy.

Czym jest dla nas SEO Copywriting?

Copywriting SEO to dla nas dążenie do doskonałości. Tekst napisany przez mistrza słowa musi być tak doskonały, aby został doceniony przez bezosobowe narzędzia i skrypty wyszukiwarki i ukazywał się wysoko w wynikach, co wpłynie na to, że zostanie przeczytany przez większą ilość osób.

Jak piszemy teksty na strony internetowe?

Podjęcie się zlecenia napisania tekstów na strony internetowe naszych klientów wymaga od nas empatii i zrozumienia jakie okazujemy każdemu kto zgłasza się do nas i liczy na otrzymanie dokładnie takich artykułów jak chce. Kierujemy się naszym doświadczeniem i pasją pisarską.

Każde zlecenie nasi Copywriterzy przygotowują w sposób całkowicie spersonalizowany z myślą o osobie, której dotyczy jak również prowadzonym przez nią projekcie. Schemat tworzenia artykułów na strony internetowe jest wieloetapowy. W pierwszej kolejności konieczne jest znalezienie odpowiednich i wiarygodnych źródeł informacji oraz pozyskanie danych od klienta.

W następnym etapie Copywriter pisze tekst na zamówienie, proces ten zakończony zostaje sprawdzeniem treści pod względem merytorycznym, językowym, gramatycznym i ortograficznym przez samego autora, oraz następnie przez drugiego Coywritera w celu wyeliminowania najmniejszych niedociągnięć. Takie podejście i postępowanie sprawia, że każdy z naszych klientów dostaje to czego oczekuje, a oferowane przez nas produkty są zawsze wysokiej jakości.

Ile kosztują usługi copywritingu?

Kwestia kosztów ustalana jest zawsze w sposób indywidualny, po przedstawieniu przez klienta całości zlecenia i oczekiwań. Aby poznać dokładną wycenę wystarczy przesłać do nas wiadomość z uwzględnieniem tego co chce się otrzymać.
Zapraszamy do współpracy – zdefiniujemy Twoją pracę słowem!