Audyt copywriterski

Jak sprawić by Twoja strona była jeszcze lepsza? – Zleć nam audyt copywriterski

Stopniowe dostrzeganie tego jak istotnym czynnikiem w budowaniu swojej tożsamości w Internecie jest słowo sprawiło, że zrodziła się potrzeba nowej usługi, jaką jest Audyt Copywriterski. Wiele osób z pewnością będzie się zastanawiało, na czym dokładnie to polega.

Otóż, w trakcie takiego audytu copywriter z dużą starannością zapoznaje się z treścią strony i na bazie swojej wiedzy i dotychczasowej pracy wskazuje elementy wymagające zmiany, poprawy, usunięcia lub dodania. Mistrz słowa jest w stanie wyłapać drobne nieprawidłowości, które sprawiają, że strona nie sprzedaje. Nie wiesz co może zniechęcać klientów, chcesz rosnąć w siłę w sieci? – zgłoś się do nas! Razem dokonamy niezbędnych poprawek.

Korekta tekstów, czyli kreślimy na czerwono

Twoje wypracowania w czasach szkolnych wracały całe pokreślone czerwonym długopisem polonistki. Zaznaczone były wszelkie błędy : stylistyczne, ortograficzne, gramatyczne czy interpunkcyjne. Na tym właśnie polega korekta testów. Jeśli chcesz mieć pewność, ze Twoje teksty są napisane właściwie zleć nam ich korektę. Przesłane nam pliki odeślemy z uwzględnieniem wszelkich błędów oraz oznaczeniem jak można je poprawić zapraszamy do współpracy – Bądź pewien!